Programm

Programm

  Osalevad kohvikud pakuvad kohvikute nädalal salatist, desserdist ja tassist teest või kohvist koosnevat einet erihinnaga. Eripakkumine on saadaval kohviku avamisest kuni sulgemiseni. Pakkumistes on kasutatud kohaliku Pärnumaist toorainet, mille päritolu on menüüs välja toodud.
Lisaks üllatavad ühepäevakohvikud külalisi oma põnevate pakkumistega, mis on just selleks päevaks loodud. Ühepäevakohvikud kostitavad külalisi laupäeval, 6. oktoobril kell 12 – 18.
Kohvikute nädala pakkumistest osa saamiseks tuleb osalevate kohvikute listist lemmik kohvikud välja valida ja sinna kohvikute nädalal sisse astuda. Kampaanianädala menüüd on siin lehel samuti tutvumiseks väljas. On oluline rõhutada, et osalevatel kohvikutel on igaks päevaks piiratud arv eripakkumisi. Selleks, et saaksite oma meelepärast menüüd sobival ajal nautida, soovitame broneerida koha kohvikusse meili või telefoni teel vähemalt 1 tund enne saabumist.

Lisaks toredatele kohvikutele on Pärnus ka palju muud põnevat näha ja teha. Rohkem infot Pärnu võimaluste kohta leiad www.visitparnu.com

Rõõmsat kohvikute külastamist!   [wdi_feed id=”1″]